Program ENOVA365

Wdrożenie ERP enova365 na terenie Warszawy i w całej Polsce

Co to jest enova365

enova365 jest oprogramowaniem należącym do klasy ERP (w dziedzinie oprogramowania eksperckiego) pozwalające zarządzać firmą. Jest doskonałą pomocą podczas podejmowania decyzji. Ponadto może wspierać procesy występujące w pracy. Oprogramowanie jest tworzone pod kątem użytkownika docelowego. Posiada w pamięci wgraną wiedzę, która pomaga rozwiązywać napotykane, konkretne problemy oraz daje możliwość unikania błędów. Intuicyjna obsługa oraz przyjazny interfejs zapewnia przyjemną pracę. Pozwala na bezproblemowe integrowanie się z innymi rozwiązaniami.

Jak działa enova365

enova365 automatyzuje procesy w firmie, dzięki czemu są wykonywane sprawniej. System zapewnia kontrolę nad ich przebiegiem i rezultatami. Na każdym etapie realizacji zadania przypisany jest operator - osoba odpowiedzialna za aktualną część procesu.

Najnowsze trendy

Program enova365 to innowacyjny system ERP, który jako pierwszy na rynku jest dostarczany na dwa sposoby. Wdrożenie enova może odbyć się lokalnie (na komputerze stacjonarnym) oraz w chmurze udostępnianej publicznie (w modelu abonamentowym) lub prywatnie. Użytkownik ma dostęp do funkcjonalności oferowanych przez system enova z dowolnego miejsca. Wystarczy urządzenie z przeglądarką internetową i dostęp do internetu. Dzięki temu można pracować zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych - tabletach i smartfonach.

Producent

Firma Soneta Sp. z o.o. działająca w Warszawie i okolicach, kieruje się strategią opisaną wzorem „1x3x2". Co ona onznacza? Producent oprogramowania enova ERP w ramach swojej oferty posiada 1 rodzinę produktów, 3 wersje (platynowa dla dużych firm, złota dla średnich i srebrna dla małych) oraz 2 modele dostępu (w chmurze i lokalnie). Praca nad jedną linią produktową pozwala rozwijać obie aplikacje jednocześnie.

Dla kogo

Program enova365 jest dedykowany nowoczesnym, rozwijającym się firmom. Elastyczne, zintegrowane rozwiązania ERP będzie pozytywnie wpływało na dalsze rozwijanie się przedsiębiorstwa. Wdrożenie enova najczęściej odbywa się w firmach stawiających głównie na zdalny dostęp oraz technologie internetowe. Ofertę kierujemy nie tylko do firm, której siedzibą jest Warszawa i okolice, ale do przedsiębiorstw z całej Polski.