Delegacje Służbowe – Program

enova365 Delegacje Służbowe

wspomaga rejestrowanie, obsługę oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Umożliwia firmie ewidencję wyjazdów służbowych pracowników oraz związanych z nimi kosztów. Znacząco wpływa na usprawnienie procesu obiegu wniosków i rozliczeń delegacji oraz dostarcza księgowości informacji o wyjazdach służbowych pracowników.

Dla kogo:
  • Pracownicy Działu Kadry i Płace
  • Pracownicy Działu Księgowość
  • Asystenci Zarządu
  • Kasjerzy
Funkcjonalność:

Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych z wykorzystaniem tego programu pozwala na wygodną ewidencję poleceń wyjazdu służbowego wraz z możliwością wydrukowania utworzonych dokumentów. Ponadto program automatycznie wylicza diety delegacji krajowych i zagranicznych oraz księguje koszty poniesione w czasie odbytych delegacji na podstawie rachunków krajowych i zagranicznych, które są przeliczane na właściwą walutę i księgowane zgodnie z odpowiednim kursem. Pozwala to więc na szybką kontrolę stanu zaliczek pobranych przez pracowników oraz wydatków. Istotnym udogodnieniem jest także możliwość integracji z ewidencją przebiegu pojazdu. Wśród zalet tego programu komputerowego można wymienić również fakt, że od dziś rozliczanie delegacji będzie mniej pracochłonne niż kiedyś.

Benefity:

Dzięki prowadzonym ewidencjom można łatwo zorientować się, jakie delegacje krajowe i delegacje zagraniczne odbyli poszczególni pracownicy firmy. Ponadto od dziś w jednym miejscu znajdziesz tabele stawek diet i ryczałtów krajowych i zagranicznych obowiązujących w poszczególnych państwach oraz tabele z limitami wydatków za nocleg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy zwłaszcza do firm funkcjonujących w Warszawie i okolicach.

Informacje na tej stronie pochodzą ze strony producenta, firmy Soneta