3 proste kroki

SaldeoSMART

to innowacyjne rozwiązanie przygotowane z myślą o
usprawnieniu pracy Biur Rachunkowych i Działów Księgowych Firm

3 proste kroki z SaldeoSMART


Automatyczne odczytywanie danych ze skanów faktur kosztowych pozwala na przyspieszenie pracy przy wprowadzaniu tych informacji do programu księgowego.

Przekonaj się jak szybka i prosta jest praca z SaldeoSMART w księgowości.

Skanowanie dokumentów i odczytywanie w SaldeoSMART

Plik z fakturami w PDF wygenerowanymi z programu do fakturowania lub magazynowego dodajesz do aplikacji.
Jeśli faktury otrzymujesz w wersji papierowej, nie musisz skanować każdej z nich pojedynczo. Za pomocą skanera z automatycznym podajnikiem skanujesz paczkę dokumentów do jednego pliku.
SaldeoSMART podzieli plik na pojedyczne faktury i odczyta z dokumentu:
dane o dostawcy (NIP, nazwa, adres, nr konta bankowego), numer faktury, daty na fakturze (wystawienia, zakończenia dostawcy / wykonania usługi, termin płatności), kwoty brutto, netto i VAT w rozbiciu na stawki.

Weryfikacja i kategoryzacja dokumentów

Przy każdym dokumencie pojawia się informacja jo ilości rozpoznanych danych.
Dzięki łatwemu w obsłudze podglądowi dokumentu można szybko nadać dokumentom kategorie, zgodnie z późniejszą zasadą ich księgowania w programie księgowym. Nie trzeba sięgać po papierowe faktury – ich podgląd jest widoczny na monitorze.

Import dokumentów do programu księgowego

Z SaldeoSMART pobierany jest plik do importu – zgodny z programem księgowym, na którym pracuje księgowy. Dzięki schematom importu dostosowanym do nadanych wcześniej kategorii dokumentów, proces importu jest szybki i skuteczny. Dodatkowo mamy szybki dostęp do podglądu dokumentu bezpośrednio w programie księgowym.

Elektroniczne archiwum dokumentów

Raz dodany dokument do SaldeoSMART jest zawsze dostępny dla księgowego, pracowników biura rachunkowego i ich Klientów – 24h/dobę, z każdego miejsca na świecie. Dzięki systemowi automatycznego odczytywania faktur, dokumenty są dokładnie opisane, co powoduje, że ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie i proste.