Dojazd do klientów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą mapą dojazdów. Nasi konsultanci są w stanie dojechać do Państwa firmy na terenie całego Mazowsza oraz na części województwa lubelskiego, podlaskiego i łódzkiego. Teren, na którym świadczymy nasze usługi jest zaznaczony na naszej mapie pomarańczową linią.

Cały teren naszej działalności został podzielony na trzy strefy.

Strefa 1

Strefa, w której obowiązuje zryczałtowana opłata za dojazd w kwocie 50zł +VAT (61,50zł). W przypadku większych pakietów usług jednorazowych cena ta może być niższa. W przypadku pakietów stałych, w strefie 1. nie pobieramy opłaty za dojazd.

Strefa 2

Strefa, w której obowiązuje zryczałtowana opłata za dojazd w kwocie 90zł +VAT (110,70zł). Podobnie ja w strefie pierwszej, w przypadku większych pakietów jednorazowych cena ta może być niższa. W przypadku pakietów stałych, w strefie 2. pobieramy opłatę zryczałtowaną za dojazd w kwocie 40zł +VAT (49,20zł).

Strefa 3

Strefa, w której opłata jest negocjowana w zależności od miejsca, do którego mają dojechać nasi konsultanci oraz rodzaju i ilości zakontraktowanych usług. W większości wypadków opłata wynosi 2,50zł za kilometr

W przypadku większych pakietów jednorazowych lub zamówienia jednorazowo większej liczby godzin z pakietu stałego usług, cena za dojazd może zostać znacząco zredukowana.