Pakiet na start

Ceny promocyjnego pakietu "Na start"services-img1

Cena pierwszych 10 godzin usług wynosi jedynie 100zł za godzinę + VAT.

Kto może skorzystać z prmocji "Na start"?

Pakiet "Na start" jest pakietem PROMOCYJNYM przeznaczonym dla klientów, którzy wcześniej z nami nie współpracowali.
Pakiet ten można wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty wykonania pierwszej usługi dla nowego klienta.

Sposoby rozliczania pracy konsultanta

Godziny z pakietu "Na start" można wykorzystać dowolnie w czasie trwania promocji . W przypadku gdy usługę świadczy więcej niż jeden konsultant, godziny naliczane są na każdego konsultanta świadczącego usługę. Dzieje się tak na przykład gdy pakiet jest wykorzystywany w więcej niż jedna lokalizacja.

Jak świadczone są usługi

Usługi mogą być świadczone świadczone zdalnie lub w lokalizacji wskazanej przez klienta.
Usługi zdalne, dostępne w ramach pakietu, są wykonywane poprzez specjalne oprogramowanie do pracy zdalnej. Oprogramowanie to można pobrać z naszej strony. Przed rozpoczęciem pracy, konsultant telefonicznie pomoże w jego uruchomieniu. Usługi zdalne są zalecane w przypadku takich prac jak aktualizacja czy konfiguracja oprogramowania gdzie fizyczna obecność konsultanta nie jest niezbędna. Nie są one jednak najlepszym rozwiązaniem jeśli w grę wchodzi konieczność ciągłej konsultacji z klientem lub konieczna jest fizyczny kontakt ze sprzętem. Zaletą zdalnego wykonania usług, jest bardzo krótki czas między zgłoszeniem potrzeby wykonania usługi przez klienta, a jej wykonaniem.

Usługi "u klienta" są wykonywane w całości w lokalizacji wskazanej w zamówieniu. W szczególnym przypadku usługi mogą być wykonywane w różnych lokalizacjach w ramach jednego pakietu, ale musi być to wcześniej uzgodnione z naszą firmą. Prace w różnych lokalizacjach są prowadzone najczęściej w przypadku tworzenia lub serwisowania systemów do pracy zdalnej. W takich przypadkach najczęściej usługa jest prowadzona przez więcej niż jednego konsultanta w tym samym czasie. Prosimy pamiętać, że wykupiona liczba rozliczana jest na każdego świadczącego usługę konsultanta.

Zakres świadczonych usług

Poniższa specyfikacja dotyczy standardowych produktów obsługiwanych przez naszą firmę. Lista ta stale się wydłuża, jeśli więc nie znajduje się na niej produkt, który jest używany w Państwa firmie, prosimy o kontakt, być może jesteśmy już w stanie zapewnić wsparcie dla niego.

Systemy obsługiwane przez naszą firmę:

 • Sage - Symfonia i Forte
 • Soneta - enova365
 • Asseco Business Solutions - Asseco WaPRO
 • Docusoft - Vario
 • BrainSHARE IT - SaldeoSMART

W ramach świadczonych usług wykonywane będą:

 • Instalowanie, konfigurowanie, naprawa i aktualizacje posiadanego przez klienta, legalnego oprogramowania.
 • Doradztwo merytoryczne w zakresie wspomagania działalności gospodarczej i rachunkowości w oparciu o obsługiwane przez naszą firmę systemy.
 • Szkolenia w zakresie użytkowania oprogramowania.
 • Integracja z innymi programami, bazująca na wbudowanych rozwiązaniach.
 • Doradztwo zakresie doboru i realizacji rozwiązań indywidualnych.

Pakiet promocyjny "Na start" nie obejmuje:

 • Tworzenia rozwiązań indywidualnych.
 • Wdrażania nowo zakupionego oprogramowania
Dojazd do klienta

W pakietach jednorazowych dojazd do miejsca, gdzie ma być świadczona usługa jest płatny. Szczegółowa informacja o strefach, dostępna jest na stronie informacyjnej "dojazd do klientów". Ponieważ ilość różnych wariantów dojazdu jest bardzo duża, ceny za dojazd, podane poniżej, są orientacyjne i należy je przyjąć, że są ważne w przypadku dojazdu do jednej lokalizacji.
Dojazd do klienta nie jest naliczany w przypadku wykupienia pakietu zdalnego.