Usługi

Serwis programów do prowadzenia firm

Serwis programów dla firm obejmuje wyłącznie wdrożenia oraz pomoc w pracy z programami do prowadzenia firm, czyli programów do wystawiania dokumentów sprzedaży, prowadzenia rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, programów księgowych, w tym książki przychodów rozchodów, księgi handlowej, kadr i płac, środków trwałych. Dodatkowo, w zależności od posiadanego systemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu pomoc techniczną i merytoryczną w przygotowaniu dla Państwa firmy odpowiedniego systemu raportowania opartego o dane zgromadzone w systemie.

Grupa usług związanych z oprogramowaniem do prowadzenia firm nie zawiera usług związanych z serwisem systemów operacyjnych, sieci, sprzętu czy oprogramowania biurowego. Nie oznacza to jednak, że nie świadczymy takich usług. Więcej informacji o tego typu usługach znajdziecie Państwo w dziale Serwis systemów.

Programy - pakiety stałe

Pakiety stałe to najlepszy sposób na zapewnienie ciągłej i bezawaryjnej pracy
programów do prowadzenia firmy.
Dzięki stałej współpracy i poznaniu charakteru działalności Państwa firmy możemy
znacznie lepiej dopasować parametry działania programu i uzyskać niezawodność o jakiej nie ma mowy w przypadku serwisów ad hoc. Dodatkowym atutem stałej obsługi jest możliwość stosunkowo swobodnego dysponowania czasem serwisowym a co za tym idzie dopasowania go do realnych potrzeb firmy.
Więcej

Programy - pakiety jednorazowe

Obok pakietów stałych, pakiety jednorazowe są najpopularniejszą i najbardziej opłacalną grupą naszych usług.

Dzięki pakietom jednorazowym możesz skorzystać z naszych usług bez wiązania się stałą umową a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze. Pakiety jednorazowe są znacznie tańsze od pojedynczych godzin oraz gwarantują stałą stawkę godzinową po wyczerpaniu limitu godzin z pakietu.
Więcej